Galeria

kat.: 2020-2021, Przedszkole
Uwaga, uwaga! Mamy wieści w sprawie Mikołajek...
kat.: 2020-2021, Przedszkole
Serdecznie zachęcamy do przygotowania ozdób na tegoroczny kiermasz świąteczny. Cały zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie dla Ani!
kat.: 2020-2021, Przedszkole
Czesław Janczarski "Naprawimy misia"
kat.: 2020-2021, Przedszkole
Żyrafki i Krasnale czyli nasze Kochane Maluchy, świętowały wspólnie Dzień Kredki. Dowiedzieliśmy się o różnych rodzajach kredek,  utrwalaliśmy kolory,  śpiewaliśmy piosenkę Kolorowe kredki a chętne dzieci próbowały swoich sił gry na instrumentach
kat.: 2020-2021, Przedszkole
Jakie są znane kluby piłkarskie w Anglii?”, „Co łączy Zieloną Górę z Francją?”, „Co ciekawego można zwiedzić w Niemczech?”, „Jakie owoce uprawia się w Hiszpanii?”, „Jakie potrawy są najbardziej znane we Włoszech?”, „Jak przywitamy się i pożegnamy z mieszkańcami tych państw?” – na te i inne pytania dzieci znalazły odpowiedź podczas Tygodnia Języków Obcych.
kat.: 2020-2021, Przedszkole
Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i rodzicom,
którzy wzięli udział w konkursie za interesujące, artystyczne spojrzenie na świat i jesienną przyrodę
kat.: 2020-2021, Przedszkole, Myszki
Pamiętacie nagranie Myszek na XIV Przegląd Piosenki Przedszkolnej pod hasłem "Każdy Przedszkolak Ci Powie, że Najważniejsze Jest Zdrowie"? Tak, tak - ten w którym śpiewaliśmy piosenkę o owocach i warzywach. Dostaliśmy nagrodę! Jest nam bardzo miło i przyjemnie, że nasze starania zostały docenione. Zobaczcie sami!
kat.: 2020-2021, Przedszkole
W ramach pomocy małej siostrze jednej z podopiecznych naszego przedszkola, dzieci z grupy Sówek i Papużek zaśpiewały piosenkę oraz nominowały kolejne przedszkola do jej wykonania.
Nominowane przedszkola:
- MP 39 "Słoneczko" w Zielonej Górze
- MP 17 "Chatka Puchatka" w Zielonej Górze
- MP 1 w Zielonej Górze
- MP 22 "Kraina Ekoludków" w Zielonej Górze
kat.: 2020-2021, Przedszkole
We wrześniu Miejskie Przedszkole nr 7 zaprosiło nasze przedszkolaki z najstarszych grup do udziału w konkursie plastycznym "Zielona Góra - moje miasto". Nasze przedszkole reprezentowane było przez Romana z grupy Motylki, Bartka z grupy Myszki oraz Lenę z grupy Papużki Nierozłączki. W piątek nastąpiło długo wyczekiwane wręczenie dyplomów oraz nagród za wspaniałe prace wykonane przez dzieci.
kat.: 2020-2021, Przedszkole, Papużki Nierozłączki
Miejskie Przedszkole nr 24 zaprosiło naszych 6-latków do udziału w XVII Edycji Przeglądu Tanecznego Przedszkolaków Słoneczne Rytmy. Formuła przeglądu w tym roku jest wyjątkowa - należało przygotować i przesłać nagranie swojego tańca do organizatora. Nasze dzieci z dużym entuzjazmem przyjęły wiadomość o przygotowaniach do przeglądu.
kat.: 2020-2021, Przedszkole, Sówki
Nadeszła już Jesień, to dobry czas na zapoznanie się z darami tej barwnej pory roku. W ogłoszonym konkursie pt. "Dary Jesieni" dla grupy "Sówek" dzieci przygotowały z pomocą rodziców prace z kolorowych liści, kasztanów oraz żołędzi. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. 
kat.: 2020-2021, Przedszkole, Sówki
W grupie Sówki nie mogło zabraknąć zajęć prozdrowotnych. Dzieci skusiły się na przygotowanie zbiorowej sałatki owocowej. Najpierw oglądały każdy owoc, poczuły jego zapach i smak oraz omówiliśmy kształt owoców oraz kolor.  Na stole nie mogło zabraknąć owoców z naszego Polskiego sadu - jabłek oraz gruszek.