Aktualności

Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs pt. "Piękna nasza Polska cała" zorganizowany w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Mogę być, kim chcę!". Celem konkursu było przedstawienie w formie lapbooka swojego ulubionego miejsca w naszym kraju, co sprzyja promowaniu postaw patriotycznych wśród uczniów.
Oto nasi zwycięzcy:
Ismena Łosowska
Lila Kowalczyk z grupy Jeżyki zajęła 1 miejsce w kategorii 3-4 latki w II edycji konkursu "Chcę, mogę, potrafię - Zielonogórskie Bachusiki oczami dziecka" z okazji odnowienia rzeźby Winiarki Emmy. Naszej laureatce serdecznie gratulejmy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów!
XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Uczymy Dzieci Programować powoli dobiega końca. Przez kilka miesięcy wspólnie wprowadzaliśmy dzieci w świat kodowania, bawiąc się i ucząc jednocześnie.
Egzamin praktyczny polega na wykonaniu następujących zadań egzaminacyjnych:   
Piraci wystąpili na scenie plenerowej podczas V Festiwalu piosenki, zabawy i Tańca pn. „Mali Światowcy”, organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 37. Razem z Wróżką Pozytywką wybraliśmy się w muzyczno- taneczną podróż po Europie. Nasza grupa zaprezentowała francuski utwór. Na miejscu odbył się także poczęstunek. Do przedszkola wróciliśmy z dyplomem i nagrodami. Dziękujemy!
UWAGA  RODZICE!
23 maja 2024r. o godz. 12.00 zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkoły podstawowej nr 29 w Zielonej Górze 
Poniżej link do dokumentów.
UWAGA  RODZICE!
23 maja 2024r. o godz. 12.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Miejskiego Przedszkola nr 19 w Zielonej Górze
Poniżej link do informacji
Ustawa o kierujących z dnia 19 stycznia i rozporządzenie z 30 kwietnia 2013 roku w sprawie uzyskiwania karty rowerowej zmieniło zasady uzyskiwania tego dokumentu. Dokumentem stwierdzającym posiadanie uprawnienia do kierowania rowerem i wózkiem rowerowym jest karta rowerowa lub prawo jazdy kategorii AM, A1, B1 lub T – w przypadku osób, które nie ukończyły 18 lat.
Egzamin teoretyczny odbędzie się w dniach 27-29 maja 2024 roku. Część teoretyczną dzieci będą zaliczać podczas lekcji techniki. Test składać się będzie z 25 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Aby zdać egzamin, konieczne będzie uzyskanie co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi, czyli prawidłowa odpowiedź na 20 pytań.
Szanowni Państwo
Bardzo dziękujemy za zakup produktów podczas Wielkanocnego kiermaszu ciast i ciasteczek. Dzięki Państwa wsparciu udało się zebrać kwotę: 1326,50 zł. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Miejskiemu Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.