Aktualności

Pobierz bajkę „Pożyteczna przygoda”
„Pożyteczna przygoda” to bajka przeznaczona dla dzieci w wieku 7-9 lat, której celem jest wspieranie dzieci w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem oraz edukacja w zakresie identyfikowania i nazywania podstawowych emocji.
Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Was, nauczycieli, rodziców, dziadków, pradziadków, Waszych braci i siostry so wzięcia udziału w naszym super webinarze pt. "Są więzy i są więzi. O neuronalnych węzłach miłości”
 
W ramach Projektu edukacyjnego Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo odbędzie się spotkanie  w najbliższy poniedziałek 27 listopada o godzinie 19:00 do 20:30.
Przy wejściu do świetlicy B czeka Mikołaj, który zbiera datki na rzecz pana Grzegorza, osoby z niepełnosprawnością, beneficjenta Szlachetnej Paczki.
Biblioteka zaprasza uczniów do udziału w konkursie na komiks edukacyjny pt. „Kochasz? Nie porzucaj.” Komiks musi mieć format A4, technika wykonania dowolna. Prace przynosimy do biblioteki szkolnej do 15 grudnia.


Drodzy Rodzice, uczniowie i uczennice.
Z powodów organizacyjnych, konkurs "Żywa Książka" zostaje przeniesiony na termin wiosenny. Nowy termin zostanie ogłoszony w marcu. Dostarczone prace zostaną zachowane i wezmą udział w edycji wiosennej konkursu.
Organizatorki,
A. Basiak,
E.Gradowska,

„Co należy pić?” , próbując odpowiedzieć na to pytanie, poniżej umieściliśmy kilka zasad którymi należy się kierować:
 
-możesz pić bez ograniczeń wodę z kranu na terenie Polski lub wodę źródlaną,

Zapraszamy do udziału Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej “Święty Jan Paweł II – Radosne Oblicze”.
KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA UCZNIÓW
KLAS I – VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z CAŁEJ POLSKI
Konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu pocztówki w dowolnym programie graficznym, będącej ilustracją hasła „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – RADOSNE OBLICZE”

Szczepienie przeciw grypie nie chroni w 100 proc. przed zachorowaniem, ale dzięki niemu, w przypadku wystąpienia choroby, jej przebieg będzie łagodniejszy ! Najwyższy sezon zachorowań na grypę przypada na pierwszy kwartał roku.
Zachorować na grypę może każdy, ale szczególnie ciężko przechodzą grypę:

Lubuski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na temat  "Internet, cichy złodziej czasu". 
Konkurs  kierowany  jest do dzieci lubuskich szkół podstawowych.