Aktualności

Drodzy uczniowie, jesteście na upragnionych wakacjach, ale mamy nadzieję, że pamiętacie o nas. Chętnie zobaczymy gdzie jesteście, jakie miejsca zwiedzacie. Zachęcamy do pisania do nas i czekamy na Wasze pocztówki z wakacji.
 
  Na ten piękny wakacyjny czas odpoczynku, zabawy, słońca, przygód, radości, zwiedzania pięknych miejsc i poznania ciekawych ludzi oraz bezpiecznych powrotów życzy uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom oraz wszystkim sympatykom Zespołu Edukacyjnego nr 10 cała Dyrekcja Zespołu:
Monika Świątkowska,
Grażyna  Dumańska,
ALDEMED Centrum Medyczne Sp. z o.o. jako realizator programu profilaktyki schorzeń raka szyjki macicy wśród dziewcząt rocznika 2007 zamieszkujących na terenie Miasta Zielona Góra, informuje o rozpoczęciu szczepień p/HPV.
 Szczepieniami objęte są dziewczynki rocznika 2007
Szanowni Rodzice,
Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Pamiętajmy, że ten rok kończy się w sposób nietypowy i dlatego nietypowe też będzie jego zakończenie.
W nawiązaniu do informacji przekazanej przez  Dyrektora Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych Panią Wioletę Haręźlak, pragniemy uzyskać  informację na ile jesteście Państwo  zainteresowani opieką przedszkolną w naszym przedszkolu, w czasie, gdy trwa w nim planowa przerwa urlopowa.  Jest to pytanie sondażowe, które ma nam dać ogląd jakie jest zainteresowanie Państwa aby nasze przedszkole był
Informuję, że decyzją organu prowadzącego, Miejskie Przedszkole nr 19 w Zespole Edukacyjnym nr 10 dnia 12 czerwca 2020r. (piątek po Bożym Ciele) będzie zamknięte.
Informuję, że decyzją organu prowadzącego, Szkoła Podstawowa nr 29  w Zespole Edukacyjnym nr 10 dnia 12 czerwca 2020r.(piątek po Bożym Ciele) będzie zamknięta.
Szanowni Państwo, od 01.06.2020  wchodzi w życie nowa procedura funkcjonowania Miejskiego Przedszkola nr 19, a w nim dzieci i rodziców oraz personelu. Procedura zostanie wysłana Państwu na maila. Prosimy się z nimi zapoznać i bezwzględnie przestrzegać.
 
 
Nabór do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się od 18 maja  do 27 maja 2020r. Szczegółowe informację znajdują się w zakładce "ważne - nabór" oraz na stronie internetowej Miasta Zielona Góra.
Szanowni Państwo,
informuję, że na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej przy współpracy z  organem  prowadzącym z dniem 25 maja 2020r. zostają uruchomione zajęcia opiekuńczo  - wychowawcze dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej.
Nabór do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się od 18 maja  do 27 maja 2020r. Szczegółowe informację znajdują się w zakładce "ważne - nabór" oraz na stronie internetowej Miasta Zielona Góra.
Szanowni Państwo, informuję, ze organ prowadzący podjął decyzję o uruchomieniu przedszkola od 6 maja 2020r. (od środy). Przedszkole będzie czynne w godzinach od 7.00 do 16.00 - w tych godzinach przedszkole będzie pełniło funkcję opiekuńczą. W związku z powyższym do 4 maja 2020 (poniedziałek) do godz.