Osiądniecia

Nasi uczniowie biorą udział w konkursach przedmiotowych pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Posiadamy tytuł finalisty, nasi uczniowie dostają się do etapów rejonowych i wojewódzkich.

Nasza uczennica otrzymała stypendium Najlepszego Absolwenta Szkoły. Stypendium przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Zielona Góra. 

Uczniowie naszej szkoły odnoszą liczne sukcesy w konkursach, turniejach i innych przedsięwzięciach o zasięgu szkolnym, lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

1.Tytuł laureata, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

2. Finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Puchacz Piotr";

3. III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Leon"

4. II miejsce w etapie rejonowym Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej VII edycja 2023/2024 "Młody Biblista",

5. Tytuł Laureata w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Bo miłość to..." organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.,

6.I miejsce, III miejsce w konkursie "Logo Frankofonii na Uniwersytecie zielonogórskim" w ramach XXVII Dni Frankofonii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wyróżnienia w przeglądach dziecięcej i młodzieżowej twórczości teatralnej "O złote pióro Koszałka Opałka", organizator ZOK;

7. I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Odpoczywaj na wsi" organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy współudziale LODR Kalsk dla dzieci,

8. Tytuł laureata Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Spacer po Zielonej Górze",

9. Laureatka konkursu "Francja po sąsiedzku", organizator UZ;

10. Wyróżnienia w "Turnieju jednego wiersza", organizator ZOK;

11. I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "A za oknem barwy", organizator ZOK;

12. Wernisaż prac plastycznych uczniów ZE10 "Animalia" w Bibliotece Pana Kleksa w WiMBP im. Norwida;

13. Stypendystka programu "Lubuskie Talenty" 2021/2022,

14. V miejsce w XXXIV Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Matematyka bez granic",

15. Wyróżnienie w III ogólnopolskim konkursie plastycznym "Przez nas ilustrowane to, co w wierszach K.K. Baczyńskiego zapisane". 

16. Nasi uczniowie biorą udział w rozgrywkach sportowych i odnoszą liczne sukcesy: Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Miasta Zielona Góra w koszykówce dziewcząt i chłopców, Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Miasta Zielona Góra w unihokeju dziewcząt i chłopców, Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Miasta Zielona Góra w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.