Insta.Ling dla Szkół

Data i godzina wydarzenia
Rok szkolny
2019-2020

Nasza szkoła jest zapisana do XIII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka do zdania wyświetlonego na ekranie. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Chyba tyle czasu dziennie możesz poświęcić, aby poprawić swoje wyniki, prawda?

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://instaling.pl

Nauczycielomi i rodzicom dostarczane są szczegółowe raporty na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do Ciebie. Dzięki temu uczeń nie będzie bez sensu powtarzać słówek, które już świetnie zna i będzie mógł skupić się na nowych.

Wielu uczniów chętnie powtarza sobie słowa z lekcji języka angielskiego przy pomocy tego systemu, codziennie się logują i rozwiązują quizy. Dzięki temu bardzo dobrze przyswoili już sobie ponad 100 słów przez ponad 5 tygodni.

A Ty jaki masz sposób na naukę słówek?

Pamiętasz o codziennej powtórce słówek?

Wypróbuj WWW.INSTALING.PL

 

Polecam

Magdalena Andrzejewska

nauczycielka języka angielskiego

Każdy nasz uczeń otrzymał ode mnie login i hasło do platformy www.intsaling.pl Korzystam już z tej innowacyjnej metody nauki słówek od wielu lat i moi uczniowie efektywnie uczą się systematycznej pracy nad słówkami w przyjemny sposób (zobacz mój certyfikat).