Osiągnięcia

Nasze dzieci mają możliwość prezentowania swoich umiejętności i zdolności.
Biorąc udział w  różnorodnych przedsięwzięciach organizowanych przez różnorodne placówki zdobywają nagrody i wyróżnienia.
 

 

Dzieci z grupy Motylków z powodzeniem wzięły udział w XX Międzyprzedszkolnym Turnieju Sportowym z okazji 800-lecia Zielonej Góry. Naszym sportowcom udało się zająć II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Przedszkolaki z grupy Rybki w dniu 11 maja 2022 roku reprezentowały nasze przedszkole w XVIII Edycji Przeglądu Tanecznego " Słoneczne Rytmy" na Auli Gagarina przy UZ organizowanym przez Zespół Edukacyjny nr 3 Miejskie Przedszkole nr 24 im. Wesoła Żyrafa w Zielonej Górze.
Dzieci przebrały się w ludowe stroje i zatańczyły Krakowiaka. Reprezentanci MP19 bardzo dobrze poradzili sobie z  przygotowanym tańcem. Za trud włożony w naukę tańca grupa Rybki została doceniona przez organizatorów statuetką, robotem do nauki programowania oraz dyplomem za udział w przeglądzie.

 

 

Piotr Ratowocz,  klasa 2d, 3 miejsce w konkursie szachowym podczas  Mistrzostwa  Województwa Lubuskiego (zdjęcie 1)

 

 

 

Kolejny sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 29 w Zespole Edukacyjnym nr 10. Rodzeństwo Lena i Igor Ziętek uzyskali 3 miejsce w konkursie fotograficznym „Moje drugie śniadanie do szkoły”, organizowanym przez Wojewódzką stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie Wielkopolskim.

Konkurs został rozstrzygnięty jeszcze w czasie wakacji, ale dyplomy oraz  nagrody dla uczniów dotarły do szkoły w tym tygodniu.

Serdecznie gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów!

(zdjęcia 2, 3, 4, 5, 6)