Szkoła Podstawowa
Dzień Głośnego Czytania
29.09.2020 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
W dniu dzisiejszym nasza szkoła obchodziła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Piękną i pouczającą baśń, pt.” Dzikie łabędzie”, której autorem jest Hans Christian Andersen - odczytały wspólnie Pani Dyrektor Monika Świątkowska oraz Wicedyrektor Pani Grażyna Dumańska. W imieniu Małego Samorządu Uczniowskiego i wszystkich nauczycieli serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do codziennego obcowania z książką :)
Pomóżmy!
Drodzy Rodzice!
Zwracamy się w ogromną prośbą o pomoc. Siostra jednej z naszych przedszkolnych podopiecznych zmaga się z bardzo groźną chorobą. Szansą na zatrzymanie rozwoju choroby jest bardzo droga terapia genowa. W związku z tym w internecie została zorganizowana zbiórka, do której link zamieszczamy poniżej. Liczymy na Wasze wielkie serca!!
- Czytaj więcej o Pomóżmy!
- 91 widoków
