Szkoła Podstawowa

Nareszcie wakacje !!!

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

  Na ten piękny wakacyjny czas odpoczynku, zabawy, słońca, przygód, radości, zwiedzania pięknych miejsc i poznania ciekawych ludzi oraz bezpiecznych powrotów życzy uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom oraz wszystkim sympatykom Zespołu Edukacyjnego nr 10 cała Dyrekcja Zespołu:
Monika Świątkowska,
Grażyna  Dumańska,
Kinga Babicz

 

                                                                                    

Szczepienie HPV

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

ALDEMED Centrum Medyczne Sp. z o.o. jako realizator programu profilaktyki schorzeń raka szyjki macicy wśród dziewcząt rocznika 2007 zamieszkujących na terenie Miasta Zielona Góra, informuje o rozpoczęciu szczepień p/HPV.

 Szczepieniami objęte są dziewczynki rocznika 2007

Od 25.05.20 zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w klasach I - III

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Szanowni Państwo,
informuję, że na podstawie decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej przy współpracy z  organem  prowadzącym z dniem 25 maja 2020r. zostają uruchomione zajęcia opiekuńczo  - wychowawcze dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

Świetlica będzie czynna w godzinach od 7.00 do 16.00. Najprawdopodobniej z dniem uruchomienia świetlicy dla klas  I – III zakończy się nauczanie zdalne (nie ma jeszcze dokładnych wytycznych MEN, GIS i Ministerstwa  Zdrowia).

Prosimy przeczytać :)

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Drodzy Rodzice,

Kolejny tydzień kwarantanny przed nami. Dzieci w domach, próbujemy wspólnie odnaleźć się w tej sytuacji.

Bez większego przygotowania lawirujemy każdego dnia by dzieci jednak pracowały i przerabiały wskazany materiał.

Brak:
- organizacji
- informacji
- poczucia bezpieczeństwa
- wyrozumiałości
- wsparcia

Przyczynia się do chaosu w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Jak, więc pomóc dziecku zaakceptować i wesprzeć w nauce domowej.

Przedstawiamy kilka propozycji:
 

List do Rodziców

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Drodzy Rodzice!!! Minął pierwszy tydzień zamkniętych szkół. Zaczyna się czas, w którym od nas dorosłych wiele zależy. Nasza rozwaga, odpowiedzialność i spokój są nam teraz bardzo potrzebne. Mamy świadomość wyzwań i trudności, z jakimi musicie się teraz mierzyć. Dla nas też jest to sytuacja nowa i niełatwa. Bardzo tęsknimy za naszymi uczniami, za normalnością, której nam teraz bardzo brakuje. Mamy jednak świadomość ogromnej odpowiedzialności jaka spoczywa na nas wszystkich. W miarę obecnych możliwości, chcemy Was wspierać i być blisko, dlatego gorąco zachęcam do współpracy.